powrót

Kim jesteśmy

True Leader to firma szkoleniowo – doradcza stworzona w celu przeniesienia doświadczeń przywódczych, zarządczych i standaryzacyjnych ze świata jednostek specjalnych oraz korporacji międzynarodowych do szeroko pojętego biznesu i kadry zarządzającej.

True Leader

Manage things - lead people

Misją firmy True Leader jest rozwój i wdrożenie w biznesie standardów odpowiedzialnego przywództwa i zarządzania opartego na efektywnych narzędziach planowania i delegowania zgodnie z zasadą: „szkolisz – kierujesz – odpowiadasz”.

Szkolenia szyte na miarę

Wyróżnia nas spersonalizowane podejście do klienta z wykorzystaniem najlepszych standardów i narzędzi świata sił specjalnych i świadomego biznesu. Tak, jak mundur musi być uszyty na miarę, tak samo plan naszych szkoleń jest tworzony za każdym razem w oparciu o indywidualną analizę sytuacji, potrzeb i celu, który wyznaczamy wspólnie.

Poznaj nasze szkolenia

Doświadczony zespół

Zespół True Leader współtworzą menedżerowie, certyfikowani trenerzy biznesu, mentorzy i coachowie z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w największych korporacjach na świecie. Jesteśmy praktykami, wykładowcami studiów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Nie lubimy poświęcać czasu swojego i klienta na rzeczy niepraktyczne i nie dające wyników.

Najstraszniejszą rzeczą dla przywódcy jest moment, gdy zerka przez ramię i nikogo za sobą nie widzi.
Franklin D. Roosevelt