Home / 0
Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.
17 Marzec środa

Indywidualna Skuteczność Zespołowa

17 marca 2020, 09:00 - 18 marca 2020, 17:30
Kraków, Kraków, Polska

Jesteś gotowy do wejścia na poziom skuteczności pracy zespołowej, analogiczny do jednostek specjalnych poprzez wykorzystanie swojej indywidualnej skuteczności?„Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono” – te słowa Wisławy Szymborskiej idealnie wprowadzają w pierwszą część warsztatów, na które Cię zapraszamy.

Ale nie myśl, że w oczekiwaniu na przerwę kawową będziemy recytować wiersze. Na początku sprawdzisz jak działasz, reagujesz i wspierasz zespół w pracy projektowej.

Codzienne wyzwania szefa zespołu czy projektu – planowanie, podejmowanie decyzji, delegowanie uprawnień i monitorowanie postępów przy deficycie czasu, informacji i relacji – to modelowe sytuacje stresowe i niekomfortowe.

Jeśli nie wyszkolono Cię do działania pod presją (nie zawsze nawet do końca uświadamianą), może ona nadmiernie pochłaniać Twoje zasoby. Gdy „walczysz” zamiast zmierzać do celu, doświadczasz spadku efektywności w roli zarządzającego – lidera.

Podniesiemy Twoją indywidualną skuteczność przywódczą i projektową przez identyfikację granicznych poziomów odporności na stres i zdolności radzenia sobie z typowymi trudnościami w pracy z zespołem zadaniowym.

Kiedy już bowiem poznasz swoje limity poznawcze i decyzyjne, a następnie nauczysz się, jak je przekraczać, przeniesiemy uwagę z Ciebie na Twoich ludzi.

Dowiesz się, jak stworzyć efektywny, zgrany team od etapu rekrutacji przez wzmacnianie zaufania w warunkach „konstruktywnego” stresu, aż po podtrzymywanie zaangażowania współpracowników.

Opowiemy też o tym, jak nastawić ich na pracę zespołową przy jednoczesnym optymalnym wykorzystaniu ich cech indywidualnych, co jest świętym Graalem każdego lidera.

Przyświeca nam myśl gen. Normana Schwarzkopfa mówiąca, że „Nie trzeba bohatera, żeby posłać ludzi do walki. Trzeba bohatera, aby być jednym z tych, którzy idą walczyć”.

Przed dwudniowym warsztatem wypełnisz test oparty o renomowane narzędzia psychometryczne, który pozwoli potem określić Twój styl myślenia i działania.

Pierwszego dnia warsztatu zapraszamy Cię do szpitala psychiatrycznego, gdzie będziesz rozwiązywał szereg niebanalnych wyzwań w sytuacji projektowej. Zaangażowanie, praca zespołowa, współzależność i testowanie indywidualnej wiarygodności będzie Twoim pierwszym krokiem do uzyskania wyższej samoświadomości i skuteczności zadaniowej.

Dzień drugi rozpocznie omówienie wyników testów oraz Twojego zachowania z poprzedniego dnia. Pogłębioną autoanalizę wesprzemy jasnymi wskazówkami, jak optymalnie korzystać z własnego potencjału (i możliwości swojego zespołu) także w niesprzyjających okolicznościach.

Uzyskasz wiedzę, kompetencje i narzędzia, które podniosą Twoją indywidualną efektywność i skuteczność zespołową na wyższy poziom wykonawczy.

W drugim dniu podzielę się również własnym doświadczeniem. Opowiem Ci o mojej drodze i spostrzeżeniach jako człowieka, który był częścią większej całości, który od wewnątrz poznał wspierającą kulturę organizacji złożonej z wyspecjalizowanych indywidualności, kreujących wartość dodaną w warunkach ekstremalnego stresu oraz deficytu czasu i informacji.

Opowiem o zespołach zadaniowych narażonych na skrajne emocje, w których „team spirit” to coś więcej niż tylko oklepane hasło. O ludziach zdeterminowanych w dążeniu do celu, dla których sukces zespołowy jest ważniejszy niż indywidualny. O procesie rozwojowym i budowaniu zespołów spójnych na poziomie koncepcyjnym i wykonawczym.

Szczegóły
Start: 17 marca @ 09:00
Koniec: 18 marca @ 17:30
Koszt: 3450PLN
Wydarzenie CategoriesSzkolenia, Szkolenie otwarte
Strona internetowa: https://trueleader.pl/
Miejsce
Venue Name: Kraków
Address: Kraków, Polska
Organizatorzy
Organizer Name: True Leader
Organizer Name: Leaders Island

Zapisz się na wydarzenie

Regulamin rekrutacji i realizacji szkoleń