Trener biznesu, manager, coach i mentor. Partner merytoryczny Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego oraz wykładowca akademicki m.in. na kierunkach podyplomowych i MBA.

Jego doświadczenie biznesowe to ponad 20 lat zarządzania ludźmi, procesami i projektami w największych, międzynarodowych firmach sektora FMCG oraz B2B, między innymi w Coca-Cola, Kraft Foods (Mondelez), McBride. Zdobywał wiedzę pracując w różnych obszarach organizacji, największą część przeznaczając na zarządzanie Sprzedażą i Marketingiem, do odpowiedzialności członka zarządu.

Posiada ponad 15 lat doświadczenia w prowadzeniu treningów i warsztatów z zakresu zarządzania zespołem, budowania strategii firmy i modeli sprzedaży, zarządzania procesami sprzedaży i kluczowymi klientami, a także z obszarów efektywności osobistej i zarządzania talentami.

Blisko 10 lat zajmuje się mentoringiem i coachingiem kadry menedżerskiej poszukującej rozwiązań biznesowych oraz inspiracji. Od 2012 prowadzi także life coaching dla kadry zarządzającej. Jest certyfikowanym: trenerem FRIS, Coachem metodą Zen Coachingu, absolwentem prestiżowych szkoleń Steps przygotowujących do budowania strategii firm
i zarządzania organizacjami.

Socials